19 فروردین 1401
13:24

پیام تبریک رئیس جامعه ایثارگران گیلان به رئیس جمهور منتخب

گیلنا- رئیس جامعه ایثارگران و یادگاران دفاع مقدس گیلان با ارسال پیامی، پیروزی سید‌ابراهیم رئیسی در سیزدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری و کسب اکثریت آرای مردمی توسط وی را تبریک گفت.

در متن فرهاد حاجی پور  آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و درود خداوند بر شما حماسه آفرینان وطن که با حضور دشمن کور کن، حماسی و انقلابی خویش در پای صندوق های رای، برگ زرین دیگری بر تاریخ پُر برکت و ارزشمند انقلاب اسلامی رقم زدید.

حماسه ملت بزرگ ایران در این انتخابات، به‌رغم گسترده‌ترین و عجیب‌ترین تبلیغات بیگانگان در جهت تحریم انتخابات، پدیده‌ای شگفت‌انگیز بود. حضور مردم در عرصه انتخاب، جهاد بزرگی بود با مستکبران مداخله‌جو که در محاسبه شیطانی خود، مردم را بی‌تفاوت، جمهوری اسلامی را بی‌پشتوانه و انقلاب را به غربت افتاده‌ می‌پنداشتند، با اشار‌ه رهبر عزیز انقلاب حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای، ملت ایران این خواب و خیال را باطل کرد و بار دیگر مردم‌سالاری برخاسته از ایمان اسلامی را بر تارک درخشان نظام اسلامی نقش زد. ایران اسلامی عزم و تصمیم خود، نشاط و سرزندگی خود‌ و حضور پرمعنا و مبارک خود را یکبار دیگر به رخ مستکبران کشید و شیطان بزرگ را بار دیگر ناکام ساخت. اکنون به برکت الطاف کریمانه حضرت حق، دعای مستجاب حضرت ولی‌الله الاعظم روحی‌فداه، هدایت‌های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب و همت مردم عزیز، دور تازه‌ای از مدیریت را در کشور رقم زده و میدان را برای تلاشی نو و مدیرانی تازه‌نفس، گشوده است.

 انتخاب شخصیتی ولایی، انقلابی، دانشمند و مدیری شایسته و کارآزموده و دارای سوابق مجاهدت صادقانه در صحنه‌های گوناگون چون حضرت آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، را صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند منان برای دولت جدید، سربلندی و موفقیت مسئلت می‌نمایم.

سخن صریح و قاطع و صادقانه شما در تعهد به خدمتگزاری و رفع محرومیت و مبارزه با فساد‌ و مشی افتخارآمیز شما در پایبندی به اسلام و آرمان‌های انقلاب‌ که با منش مردمی و ساده‌زیستی همراه بود، اقبال ملت را به سوی شما جلب نمود و ان‌شاالله این جهت‌گیری، توشه راه و مشی دولتمردان در دوره جنابعالی باشد تا تحت تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری، به‌قدر وسع از رنج و سختی ملت بزرگوار ایران کاسته و بر توفیق و تعالی آنها بیفزایید، ان‌شاءالله.