19 فروردین 1401
13:28

مشکلات جامعه ایثارگری با توانمندسازی اجتماعی حل می‌شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در دیدار با ایثارگران و خانواده‌های شهدا با بیان اینکه مشکلات ایثارگران باید به صورت ریشه‌ای حل شود، گفت: توانمندسازی اجتماعی و پاسخگویی مناسب، هدف دیدارهای چهره به چهره با ایثارگران است.

عبدالله مرتضوی در دیدار با ایثارگران و خانواده‌‍های شهدا با بیان اینکه باید تلاش کنیم با استفاده از همه ظرفیت‌های موجود، مشکلات ایثارگران را به صورت ریشه‌ای حل کنیم، گفت: توانمندسازی در همه خدمات مورد نیاز و پاسخگویی مناسب، هدف دیدارهای چهره به چهره با ایثارگران است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران افزود: بخش مهمی از مشکلات مطرح شده از سوی ایثارگران موضوعات معیشتی و کندی پاسخگویی به درخواست‌های این عزیزان در ادارات است که با فرایند پیگیری مستمر در حوزه معاونت تعاون و امور اجتماعی، شاهد پیشرفت‌های خوبی در این زمینه هستیم.
مرتضوی گفت: اینکه یک ایثارگر به ما مراجعه کند و مشکلات مطرح شده را به صورت سطحی حل کنیم، دیر یا زود مشکل دیگری ایجاد خواهد شد؛ نگاه عمیق و بلند مدت در حوزه خدمت‌رسانی به ایثارگران و رفع دغدغه‌های این قشر عزیز، زمینه‌ساز رضایت حداکثری را ایجاد می‌کند.